Rozhovory

Rozhovor s Michaelou Conlin o Bones

Michaela Conlin nedávno (24.9.2006) absolvovala rozhovor o postupu druhé sezóny Bones a jejím nastávajícím vztahu s Hodginsem (T.J. Thyne). Anglickou verzi naleznete přímo na stránkách Morning Call, který tento rozhovor přináší, do češtiny přeložila gilly8

Přepis rozhovoru: Pro Allentownskou rodačku Michaelu Conlin je druhá série seriálu Bones, která začala před měsícem, šancí jak své postavě, Angele Montenegro, dopřát nějakou romanci.

Conlinová, jejíž hrdinka je nejlepší přítelkyně forenzní antropoložky Temperance Brennanové, ztvárňované Emily Deschanelovou, říká, že Angela rozproudí vztahy se „špatným chlápkem“ – pracovním kolegou Dr. Jackem Hodginsem, který je ve forenzní laboratoři exprtem na hmyz a spóry.

„Je to tak trochu zvláštní, protože TJ (Thyne) je můj dobrý přítel a já musím předstírat, že pro něj mám slabost,“ říká Conlinová. „Ale je fajn, že se Angela dostane z laboratoře.“

Nicméně Michaela reagovala slovy „bez komentáře“ na otázku, zda fanouškové uvidí Angelu a Hodginse v milostné scéně.

Conlinová tvrdí, že v minulé sérii navrhovala, aby spolu tyto postavy měly románek a že producenti tomuto nápadu byli otevření.

„Ta postava je tak vtipná,“ říká. „Je tak chytrá a neomalená. Je trochu praštěná a ráda si užívá života naplno.“

Conlinová, která v roce 1996 maturovala na Parklandské střední škole, říká, že je u vytržení, že seriál, který je vysílaný ve středu v 20 hodin je ve druhé řadě.

„Je skutečně obtížné dostat cokoliv do televize,“ povídá Michaela. „Protože jsem už hrála v seriálech, které se dlouho neudržely, tak moc dobře vím, jaké máme štěstí.“

28letá herečka hrála hlavní role v krátkých seriálech „MDs“ a „The D.A.“ předtím, než se připojila k první sérii Bones.

Říká, že už natočila polovinu epizod druhé série, kde hraje umělkyni, která vytváří třídimenzionální obrázky obětí zločinu.

„Show se od první série dost změnila,“ povídá. „Jsme všichni v pohodě a hodně toho, co vzniká, není ve scénáři.“

Conlinová, jejíž rodiče Denise a Fran stále žijí v Allentownu říká, že herectví milovala od chvíle, kdy účinkovala v muzikálu „Král a já“ na Muhlenberg College, když jí bylo šest let.

„Je to jediná věc, kterou jse kdy chtěla dělat.“

Poté, co odpromovala v roce 2000 na New Yorkské Univerzitě, Michaela opustila východní pobřeží a odjela do Los Angeles. Stále prý postrádá změnu ročních období.

„Trvalo mi celkem dlouho, než jsem si na Los Angeles zvykla,“ říká.

Conlinová po svém přesunu pracovala vytrvale a získala roli v dokumentární sérii „Faktor To“ a také vedlejší role v seriálech „JAG“ a „Právo a pořádek“.

Hrála též v „Otevřeném okně“ – nezávislém filmu s Cybill Shepherdovou a Elliotem Gouldem, který začátkem roku běžel na Filmovém Festivalu Sundance.

Conlinová říká, že 12ti – 14ti hodinová natáčecí doba „Bones“ jí brání v práci na dalších projektech, ale během letní pauzy pracovala na filu „Enchanted/Okou­zlená“, což je nejnovější projekt od Disneyho. Film bude částečně animovaný a částečně hraný a bude uveden do kin v roce 2007.

Conlinová jej nazývá „moderní pohádkou umístěnou do New York City,“ ve které je princezna, ztvárňovaná herečkou Amy Adamsovou (nominovaná na Oskara), vypovězena z animovaného světa do současného města.

Conlnová hraje „legrační návrhářku,“ která pracuje s princezniny kamarádkou, kterou hraje Idina Menzel z filmu „Rent“.

Říká, že také píše krátké povídky a doufá, že si zahraje v divadle, až bude mít trochu času.

„To, co na téhle branži miluju i nenávidím, je fakt, že se můžete věnovat jen a pouze současnému projektu,“ povídá. „Vždycky musíte pracovat na něčem, co nelze přerušit.“

Ale nyní, jak tvrdí, se s Bones cítí docela jistá ve velmi nejistém byznysu.

„Seriál si vede dobře, takže se, doufejme, udržíme dlouhou dobu.“

Překlad:// gilly8

Zveřejněno:// 24.9.2006 Zdroj rozhovoru:// Morning Call Zdroj překladu:// Gilly8 Bones

Komentáře (0) | Vložil(a) popKorn | 30.06.2006 14:39

Komentáře

Vložit další komentář: