Rozhovory

David Boreanaz se motá kolem Bones

Krátký rozhovor s Davidem Boreanazem o nadcházející sezóně Bones pořízený 9.8.2006 magazínem IFMagazine.com.

Vypadá to, že romantické jiskření žhne v Bones víc než předtím mezi postavou Temperance Brennan a zvláštním agentem Seeley Boothem. If dostal možnost mluvit s Davidem na TCAS minulý týden a on nám dal pořádnou dávku toho, co můžeme očekávat od nové řady tohoto televizního hitu.

IFMagazine: Pro postavu Boreanaze bude romantické jiskření hlavním tématem, stejně jako fakt, že je obklopen ženami ze své minulosti a tou jedinou, se kterou opravdu chce být. D. Boreanaz: „V první řadě a především bude vztah mezi ní (Deschanel) a mnou pokračovat, bude se to zlepšovat od okamžiku, kde jsme je zanechali,“ říká.

IFMagazine: K Davidovi se v seriálu připojí nová postava. D. Boreanaz: „Je to dívka jménem Camille, kterou hraje Tamara Taylor, a je šéfkou soudnictví na Jefferson, a oni (ona a Booth) mají společnou minulost,“ dodává. „Přichází z té špatné strany.“

IFMagazine: Ale nová šefka soudnictví není jediným strašákem z minulost, který se vrací strašit Bootha příští sezónu, vrací se i matka jeho dítěte. D. Boreanaz: „K tomu se vrací matka mého syna Parkera,“ říká David. „Takže se budeme točit kolem tohoto a naťukávat to. Celou tu dobu můj vztah s Temperance exploduje a bude lepší a lepší.“

IFMagazine: Samozřejmě toto všechno vede Boreanaze k domněnkám, kam to zavede jeho postavu. D. Boreanaz: „Uvidíme Bootha uprostřed sezóny, jak věší hlavu, nervově se hroutí a pár epizod není schopen ničeho – jen ležet na gauči,“ dodává.

Překlad:// Tlouie

Zveřejněno:// 9.8.2006 Zdroj rozhovoru:// IFMagazine.com

Komentáře (0) | Vložil(a) popKorn | 30.06.2006 14:28

Komentáře

Vložit další komentář: